Bir Hata Oluştu.
KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı COMPETENCE CALL CENTER´ya (Bu metinde "COMPETENCE CALL CENTER" olarak kullanılacaktır) aittir.

COMPETENCE CALL CENTER internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, COMPETENCE CALL CENTER ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı COMPETENCE CALL CENTER internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini competence.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. competence.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

COMPETENCE CALL CENTER internet sitesini ziyaret eden ve COMPETENCE CALL CENTER sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2021 - Competence Call Center Türkiye A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi